Wil Ik Hier Wonen

Buurtprofiel · Wijk Wijk 00

Wonen in Horstenparc

Horstenparc ligt in Zeewolde en heeft 0 inwoners. Vergelijking met het gemiddelde van Zeewolde.

Een woning op het oog in Horstenparc?

Een gebiedsscore is een gemiddelde. Voor een woning wil je ook weten wat er rond dat specifieke adres speelt.

Zoek in heel Nederland. Postcode + huisnummer werkt ook.

Eerst gratis · geen account nodig. Daarna optioneel: Woningrapport € 4,99 voor een eerste waardecheck of Aankooprapport € 14,99 voor prijscontext en bezichtigingsvoorbereiding. Eenmalig.

Liever de omgeving verkennen? Bekijk de kaartof bekijk een voorbeeldrapport

Overall score

- / 100

Onbekend

Zeewolde gemiddeld: 65.9 · Landelijk: 47.5

Scores

Woonkwaliteit

-

-

Zeewolde gemiddelde 64.3

Rust

-

-

Zeewolde gemiddelde 62.2

Voorzieningen

-

-

Zeewolde gemiddelde 49.0

Een woning in Horstenparc op het oog?

Buurtcijfers zijn een gemiddelde — elk adres is anders. Check gratis het buurtrapport van een specifiek adres, met scores, voorzieningen, veiligheid en 3D-zonverloop.

Kaart

Horstenparc op de kaart

Centrum 52.350, 5.493

Bekijk op kaart

Demografie

Inwoners

1

Dichtheid

-

Gem. huishouden

-

Leeftijdsverdeling

0-15 -15-25 -25-45 -45-65 -65+ -

-

Eenpersoon

-

Met kinderen

-

Zonder kinderen

Herkomst

Nederland
-
Europa excl. NL
-
Buiten Europa
-

Woningmarkt

Beperkte data beschikbaar voor Horstenparc

Gem. WOZ

-

Peiljaar WOZ

-

Leegstand

-

Koop en huur

Koop -Huur -

Woningtypen

Vrijstaand
-
2-onder-1-kap
-
Hoekwoning
-
Tussenwoning
-
Meergezins
-

-

Voor 2000

-

Na 2000

-

Afgelopen 10 jaar

Corporatiehuur: -

Veiligheid

Geregistreerde incidenten

8000.0 per 1.000 inw.

▼ Zeewolde 28.3

Top criminaliteitstypen

Inbraak
3000.0
Overig
3000.0
Diefstal
1000.0
Drugs
1000.0
Vernieling
0.0

Energie

Energielabelverdeling

A+ 43.5%A 47.8%B 0.0%C 0.0%D 4.3%E 4.3%F 0.0%G 0.0%

Zonnepanelen

-

Gasverbruik

-

Aardgasvrij

-

Stadsverwarming

-

Klimaat & milieu

Risicoscore

18.8

Geluidsscore

53.5

Boven WHO-norm

100.0%

Klimaatscores

Hittestress
71.7
Wateroverlast
1.3
Droogte
2.0

NO₂

8.8 µg/m³

PM₁₀

14.8 µg/m³

PM₂.₅

8.1 µg/m³

Groen en verhard oppervlak

Groen 25.8%Verhard 26.6%

Voorzieningen

VoorzieningAfstand
Huisarts4.1 km
Supermarkt2.3 km
Basisschool2.4 km
Treinstation11.2 km
Ziekenhuis4.8 km
Apotheek4.0 km
Kinderdagverblijf-

0

Supermarkten

0

Scholen

0

Huisartsen

0

Restaurants

0

Bushaltes

0

Kerken

0

Apotheken

Sociaal-economisch

Beperkte data beschikbaar voor Horstenparc

SES-WOA totaalscore

-

- Onder gemiddeld

Gem. inkomen

-

Laag inkomen

-

Hoog inkomen

-

Arbeidsparticipatie

-

Bijstand

-

-

Laag opgeleid

-

Middelbaar

-

Hoog opgeleid

Onderwijs

Scholen

0

Middelbare scholen

-

Kinderopvang

-

Afstand basisschool

-

Afstand voortgezet

-

-

Laag

-

Middelbaar

-

Hoog

Andere buurten in Zeewolde

BuurtInwonersScore
Tweede woonwijk4.86073.8
Buurt 45.56571.8
Derde woonwijk6.11067.4
Eerste woonwijk3.50067.4
Centrum1.74555.3
Knardijkgebied18542.1
Alle buurten in Zeewolde →

Check een adres in Horstenparc

Gratis buurtrapport met score, voorzieningen en waarschuwingen. WOZ en marktwaarde zitten in het woningrapport (€4,99); een bod voorbereiden? Het aankooprapport (€14,99) voegt een onderbouwd biedadvies, risico-radar en werkelijke maandlasten toe.

Of bekijk Horstenparc op de kaart